Barisan Pentadbiran

Bahagian Pentadbiran

Norhayat Binti Hamzah
Pengurus
hayat@kotamas.com.my

Nor Aslinda Binti Mohd Salleh
Kerani Pentadbiran
aslinda@kotamas.com.my

Wan Mashitah Binti Abdul Rahman
Operator
ayu@kotamas.com.my

Ahmad Nizam Bin Ismail
Pegawai Tinggi Tugas-Tugas Khas
ahmadnizam@kotamas.com.my

Nor Amalina Binti Nordin
Kerani/Penyambut Tetamu
amalina@kotamas.com.my

Farasnini Binti Haniffa
Kerani Kanan Keanggotaan
farah@kotamas.com.my

Mohd Farreq Shaufeq Bin Norlizan
Kerani/Pembantu AM

 


 Bahagian Pinjaman

Shahure B Zainoddin
Kerani Kanan Pinjaman
shahure@kotamas.com.my

Nurul Ain Binti Latif
Kerani Pinjaman
ain@kotamas.com.my

Muhammad Najib B Abdul Halim
Kerani Pinjaman
najib@kotamas.com.my

Nurfatin Izyan Binti Fauzi
Kerani Pinjaman
fatin@kotamas.com.my


Bahagian Kewangan/Cek

Maimoon Binti Md Sutan
Kerani Kanan Kewangan
maimoon@kotamas.com.my

Fazila Binti Rasul
Kerani Kanan Kewangan
fazila@kotamas.com.my


Bahagian Insurans / Simpanan Khas

Che Nurul Hayatul Saqdiah Binti Che Roslan
Eksekutif Insurans
chenurul@kotamas.com.my

Roslan @ Rosly Bin Bujang
Kerani Kanan Insurans
roslan@kotamas.com.my

Muhamad Imran Bin Mohd Zubir
Kerani Insurans
imran@kotamas.com.my


Kawalan Kredit / Bersara Wajib / Pemberhentian Ahli / VSS

Muzaidah Binti Mohamad
Kerani Tinggi Kawalan Kredit
muzaidah@kotamas.com.my

Nadiatul Hikma Binti Yaccob
Kerani Kanan Kawalan Kredit
nadia@kotamas.com.my

Nurul Zawiyah Binti Mohamed Mokhtar
Pegawai Kawalan Kredit

zawiyah@kotamas.com.my

Rohaini Binti Md Dom
Kerani Kanan Kawalan Kredit
rohaini@kotamas.com.my

Siti Aminah Binti Abd Latiff
Kerani Kanan Pemberhentian Anggota
sitiaminah@kotamas.com.my


Kawalan Data / Potongan Gaji / Penerimaan Bayaran

Mohd Razuan Bin Aliyudin
Kerani Tinggi Kawalan Data
razuan@kotamas.com.my

Fazlina Binti Haniffa
Kerani Kanan 
fazlina@kotamas.com.my

Siti Fadzillah Binti Ahmad CB
Kerani Kanan Potongan Gaji
dilla@kotamas.com.my


Bahagian Teknologi & Maklumat ( IT )

Nurul Husna Binti Abdul Razak
IT Eksekutif  (Programer & Software)
husna@kotamas.com.my

Akib bin Hata
Pegawai IT (Website & Hardware)
akib@kotamas.com.my

Shahrul Izwan bin Sulaiman
Pegawai IT (Programer & Software)
shahrul@kotamas.com.my


Ar – Rahnu Pandan Indah Kuala Lumpur & Ar – Rahnu Centrio Pantai Hillpark Bangsar

Yuslinda
(Kuala Lumpur)
Pengurus
Tel : 03-4295 4842

Siti Munirah Sulaiman
(Kuala Lumpur)
Pegawai Penilai

Nur Syamsinar Azmi
(Kuala Lumpur)
Pegawai Penilai

Nurul Nadia
(Bangsar)
Pengurus
Tel : 03-2241 9414

Zakirah Mohd Zahir
(Bangsar)
Pegawai Penilai

Siti Saleha Binti Mohamed
(Bangsar)
Pegawai Penilai


Kota Mas Travel

Razak Yatim
Pengurus
razak@kotamas.com.my
Tel : 03-4045 4822

Mahanum Binti A. Rahim

Pegawai Akaun
hanum@kotamas.com.my

Rahmis Bin Zainal
Kerani Kanan/Pembantu AM (Despatch)

Hasnida Binti Hashim
Pegawai Tempahan Tiket
hasnida@kotamas.com.my

Nur Syahirah Binti Mahmood
Pegawai Pemasaran

Khairul Azhar Bin Abdul Rahman
Pembantu AM (Despatch)

Nor Hayati Binti Md Nor
Pegawai Tempahan Tiket
kotamastt@gmail.com


Menara Telekom

Saiful Nizam Bin Johari
Kerani
saifulnizam@kotamas.com.my
Tel : 03-2241 1888

Copyright © 2010-2017 Koperasi Telekom Malaysia Berhad. Tel: 03-4042 7766/7/8/9 | Fax: 03-4043 9071